H-14 PERFORMANCE RIBS / MODEL AX 500

Nasza firma specjalizuje się w produkcji łodzi użytkowych i turystycznych o różnych wariantach zabudowy. Wszystkie modele mają kadłub o kształcie głębokiego V, co daje im dużą dzielność w ciężkich warunkach morskich.

Model AX500 to łódź o doskonale zaprojektowanym kształcie dna Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych łodzi na świecie w swojej klasie. AX500 to lekka i zwinna jednostka stworzona z myślą o ludziach pracujących na akwenach morskich oraz śródlądowych (trenerach, ratownikach). Duża przestrzeń wewnątrz kokpitu wyróżnia nasz produkt na rynku światowym. AX500 jest często wybierany przez rodziny jako mała jednostka turystyczna.

Podstawowe cechy:

  • duże V na dziobie,
  • wąskie tuby o średnicy 300mm - 450mm nadają smukłego wyglądu całemu kadłubowi,
  • szybkie wchodzenie w ślizg dzięki redanom na dnie,
  • zmniejszony opór czołowy dzięki redanom,
  • lekka konstrukcja,
  • indywidualna zabudowa kokpitu pozwala zainstalować dwa siedziska, lub siedzisko sternika plus skrzynię/siedzisko (*patrz akcesoria).

AX500 to ekonomiczny model o znakomitej dzielności morskiej. Sprawdza się doskonale jako łódź trenerska. Łódź posiada dużo miejsca w kokpicie dzięki wąskim tubom. Dzięki temu nadaje się do turystycznych wypraw w komfortowych warunkach. Prawdziwy lider w tej klasie motorówek.

Każdy RIB H-14 wykonywany jest specjalnie na zamówienie! Sam zdecyduj o ilości i konfiguracji siedzeń oraz dostępnej kolorystyce tub i kadłuba, a my wykończymy ją zgodnie z Twoim zamówieniem.


Certyfikat jednostki pływającej AX500


DANE TECHNICZNE

Długość wewnętrzna [cm]: 480
Długość zewnętrzna [cm]: 495
Szerokość wewnętrzna [cm]: 160
Szerokość zewnętrzna [cm]: 215
Średnica tuby [mm]: 300 - 450
Materiał tub: hypalon
Ilość komór: 5
Maksymalna ładowność [kg]: 410
Waga [kg]: 290
Maksymalna moc silnika [kW]: 36
Kolumna silnika: L
Maksymalna ilość osób: 4


Łodzie H-14 spełniają wymogi norm i dyrektyw odpowiednich dla rekreacyjnych jednostek pływających i są certyfikowane przez Polski Rejestr Statków – posiadają znak CE.