H-14 PERFORMANCE RIBS / MODEL AX 635

Nasza firma specjalizuje się w produkcji łodzi użytkowych i turystycznych o różnych wariantach zabudowy. Wszystkie modele mają kadłub o kształcie głębokiego v, co daje im dużą dzielność w ciężkich warunkach morskich.

Model AX635 to pierwszy projekt firmy H14. Starannie dopracowany kształt kadłuba daje niepowtarzalne odczucie prowadzenia w skrętach. Śruba prawie nigdy nie łapie powietrza, nawet przy ciasnych nawrotach. Model został zaprojektowany dla wszystkich osób ceniących aktywny wypoczynek na wodzie. Konstrukcja kadłuba zapewnia najwyższą stabilność i gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Jest to więc idealna łódź do turystycznych wypraw, odpowiednia także dla rodzin.

Podstawowe cechy:

  • konstrukcja kadłuba opiera się na głębokim V, które gwarantuje pełen komfort jazdy, przy dużych prędkościach i zafalowaniu,
  • kształt AX635 sprawia, że osiąga ona wysoką dzielność morską i przecina fale, nie tracąc stabilności,
  • duży zbiornik o pojemności do 220L, umiejscowiony centralnie pod sternikiem dodatkowo stabilizuje łódź, i zapewnia duży zasięg,
  • samo-odpływowy pokład,
  • duża dowolność w projektowaniu zabudowy kokpitu (*patrz części),
  • ładna i zgrabna konsola z siedziskiem z przodu.

Każdy RIB H-14 wykonywany jest specjalnie na zamówienie! Sam zdecyduj o ilości i konfiguracji siedzeń oraz dostępnej kolorystyce tub i kadłuba, a my wykończymy ją zgodnie z Twoim zamówieniem.

Certyfikat jednostki pływającej AX635


DANE TECHNICZNE

Długość wewnętrzna [cm]: 446
Długość zewnętrzna [cm]: 635
Szerokość wewnętrzna [cm]: 145
Szerokość zewnętrzna [cm]: 235
Średnica tuby [mm]: 300 - 450
Materiał tub: hypalon
Ilość komór: 5
Maksymalna ładowność [kg]: 970
Kolumna silnika: L
Waga [kg]: 460
Moc silnika [KM]: 150
Maksymalna ilość osób: 8


Łodzie H-14 spełniają wymogi norm i dyrektyw odpowiednich dla rekreacyjnych jednostek pływających i są certyfikowane przez jednostkę notyfikowaną – posiadają znak CE.